Kryte lodowisko w Tczewie już otwarte!

  • 14.01.2019, 13:23 (aktualizacja 14.01.2019, 18:54)
  • Paweł Ickiewicz
Kryte lodowisko w Tczewie już otwarte! fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Od soboty 12 stycznia w naszym mieście można korzystać z nowego lodowiska Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego.

W sobotę 12 stycznia uroczyście otwarto nowo wybudowane kryte lodowisko znajdujące się na terenie Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego 28a.

Otwarcie połączono z pokazami łyżwiarskich dyscyplin sportowych. Jako pierwsi taflę nowego obiektu testowali hokeiści. Towarzyski mecz rozegrały zespoły Gryfa Tczew i Bombers Malbork. Później na lodowisku pojawiły się zawodniczki uprawiające łyżwiarstwo figurowe. Zanim udostępniono obiekt mieszkańcom przeprowadzono jeszcze łyżwiarskie zabawy dla dzieci. Na otwarciu lodowiska pojawiły się tłumy. Przez pierwsze dwa dni z wejścia na lodowisko skorzystało blisko tysiąc osób. Dyrektor Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji Andrzej Błaszkowski szczegółowo przybliżył działanie lodowiska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jakich atrakcji mogą spodziewać się mieszkańcy Tczewa?

loadingŁaduję odtwarzacz...

W ofercie krytego lodowiska znajdują się również atrakcje dla dzieci:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Godziny otwarcia i cennik znajdziecie tutaj: "Termin otwarcia krytego lodowiska" 

Lodowisko to inwestycja samorządu miasta Tczewa, jej koszt to ponad 3 mln zł. Tafla boiska ma powierzchnię 800 m2. Obiekt wyposażony jest w trybunę na ok. 50 osób, wypożyczalnie sprzętu oraz szafki.

Paweł Ickiewicz

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe