Żałoba na terenie województwa pomorskiego

  • 15.01.2019, 14:03 (aktualizacja 15.01.2019, 18:40)
  • Redakcja
Żałoba na terenie województwa pomorskiego fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

Wojewoda Pomorski w związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza ogłosił żałobę na terenie województwa pomorskiego.

Wojewoda Pomorski ogłosił żałobę na terenie województwa w związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Żałoba trwać będzie do dnia pogrzebu śp. Pawła Adamowicza.

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Pawła Adamowicza, odpowiadając na potrzebę zamanifestowania jedności społecznej - podjąłem decyzję o ogłoszeniu żałoby na terenie województwa pomorskiego, która trwać będzie do dnia pogrzebu śp. Pawła Adamowicza.

Dariusz Drelich
Wojewoda Pomorski

Wojewoda zwraca się z prośbą o uszanowanie czasu żałoby i modlitwę w intencji śp. Pawła Adamowicza.

W budynku Urzędu Miejskiego w Gdańsku przy ul. Nowe Ogrody w pokoju 107 (pierwsze piętro) wyłożona jest księga kondolencyjna. Księgi kondolencyjne wystawione są nie tylko w Gdańsku, dostępne są także w Malborku, Sopocie i Gdyni.

W związku z żałobą odwołane zostały imprezy masowe. Szczegółowa lista znajduje się na oficjalnej stronie Gdańska: www.gdansk.pl

Redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Basia
Basia 15.01.2019, 17:03
[*] Wciąż nie mogę w to uwierzyć, jak można tak po prostu zabić człowieka...

Pozostałe