8 lat działalności Dawnego Tczewa

  • 30.01.2019, 18:45 (aktualizacja 30.01.2019, 21:08)
  • Paweł Ickiewicz
8 lat działalności Dawnego Tczewa fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

30 stycznia 2011 roku z inicjatywy miłośników naszego miasta powstał Dawny Tczew. Strona internetowa i forum są platformą wymiany informacji, zdjęć i pomysłów dotyczących Tczewa. W naszym studiu gościliśmy Łukasza Brządkowskiego, jednego z pomysłodawców Wirtualnego Muzeum Miasta, który opowiedział jak rozwija się projekt oraz przypomniał czym zainteresowani historią Tczewa uczestnicy zajmowali się do tej pory.

Z naszym gościem rozmawialiśmy m.in. o fotografiach, które cieszą się największą popularnością oraz tych najbardziej poszukiwanych. Pytaliśmy m.in. o plany związane z siedzibą dla Dawnego Tczewa. Zachęcamy do wysłuchania naszej rozmowy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe