Kamienny grill, wybieg dla psów z torem przeszkód czy progi zwalniające? Można już głosować na projekty do budżetu obywatelskiego

  • 07.02.2019, 18:03 (aktualizacja 07.02.2019, 18:55)
  • Redakcja
Kamienny grill, wybieg dla psów z torem przeszkód czy progi zwalniające? Można już głosować na projekty do budżetu obywatelskiego fot. Radio Tczew

Podziel się:

Oceń:

Poznaliśmy projekty zakwalifikowane do tegorocznego budżetu obywatelskiego Tczewa.

24 PROJEKTY

Propozycje wpływały do urzędu miejskiego do 21 grudnia ubiegłego roku. Do 6 lutego trwała ich weryfikacja pod kątem zgodności z regulaminem i ustalonymi kwotami. Ostatecznie akceptację uzyskały 24 projekty z 4 okręgów. W głosowaniu nad nimi będą mogli teraz wziąć udział mieszkańcy zameldowani na terenie danego okręgu, którzy w 2019 r. kończą 16 lat i starsi. Formularze można znaleźć w Urzędzie Miejskim oraz w internecie.

JAK GŁOSOWAĆ?

Listę zakwalifikowanych i odrzuconych zgłoszeń można zobaczyć na portalu wrotatczewa.pl oraz bo.tczew.pl Głosowanie rozpoczęło się 7 lutego i potrwa do 1 marca włącznie. Z kolei ogłoszenie ostatecznych wyników nastąpi 29 marca. Tak jak w poprzednich edycjach, głosowanie odbywać się będzie poprzez  Internet oraz tradycyjnie – poprzez składanie podpisów na papierowych formularzach. Głosować można poprzez stronę, co ważne można również pobrać formularze do głosowania "papierowego".

Lista zakwalifikowanych projektów dostępna TUTAJ. Na stronie tczewskiego budżetu obywatelskiego znajdziemy także listę projektów, które nie spełniły warunków regulaminu (KLIK!).

Wśród zgłoszonych projektów jest między innym siłownia pod chmurką, wybieg dla psów czy remont chodnika. 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe