Opinie w Radiu Tczew 11.02.: autobusy Gryfa zastąpią Meteora i awaria latarni przy Gdańskiej

  • 12.02.2019, 13:06
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 11.02.: autobusy Gryfa zastąpią Meteora i awaria…

Podziel się:

Oceń:

11 lutego gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i Przemysław Zieliński z „Dziennika Bałtyckiego”.

3 marca w Gdańsku odbędą się wybory prezydenckie. Miejska Komisja Wyborcza zarejestrowała trzech kandydatów na prezydenta Gdańska: Aleksandra Dulkiewicz, Grzegorz Braun i Marek Skiba.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zakład Usług Komunalnych w Tczewie od grudnia prowadził negocjacje, by wyłonić firmę świadcząca usługi komunikacyjne w naszym mieście. Od lipca tego roku do końca 2020 Meteora zastąpi Gryf - firma z siedzibą w Żukowie, której autobusy jeżdżą między innymi w Gdyni, Kartuzach czy Wejherowie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przez ponad tydzień nie działały latarnie przy jednym z odcinków ulicy Gdańskiej. Wieczorami nie zapalały się wcale, co oznacza, że w nocy, a także wczesnym rankiem panowały pomiędzy galerią handlową a cmentarzem niemal egipskie ciemności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Poznaliśmy wyniki pilotażowego Europejskiego Badania Klimatu Rowerowego, które zostało przeprowadzone w Tczewie. Akcja miała na celu ustalenie priorytetowych działań na rzecz poprawy warunków jazdy rowerem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe