Zakaz wstępu na tczewski most kolejowy

  • 19.02.2019, 15:16 (aktualizacja 20.02.2019, 14:54)
  • Redakcja
Zakaz wstępu na tczewski most kolejowy Telewizja Tetka

Podziel się:

Oceń:

Wraz z początkiem roku wojewoda pomorski uznał most kolejowy nad Wisłą za obiekt strategiczny. W związku z tym budowla trafiła na listę obiektów chronionych. Nadzór nad nią sprawuje firma ochroniarska, która prowadzi całodobowy monitoring.

Władze przypominają, że most kolejowy nie jest przystosowany do ruchu pieszego i obowiązuje tam zakaz wstępu osobom bez specjalnego przeszkolenia. Wzdłuż ciągów komunikacyjnych znajdują się przewody wysokiego napięcia, co w kontakcie z metalem i wilgocią może stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia osób przechodzących.

Osoby lekceważące zakaz są ostrzegane poprzez megafony. Jeśli nie reagują, mogą zostać zatrzymane i przekazane policji lub funkcjonariuszom Służby Ochrony Kolei. O konsekwencjach złamania zakazu rozmawialiśmy z wiceprezydentem Tczewa Adamem Burczykiem:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe