Wesprzyj Artura w walce o zdrowie

  • 21.02.2019, 08:19 (aktualizacja 21.02.2019, 09:54)
  • Redakcja
Wesprzyj Artura w walce o zdrowie fot. arturek.net

Podziel się:

Oceń:

Trwa zbiórka pieniędzy na operację dziewięcioletniego Arturka Rosy. Chłopiec cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.

Wsparcie i rehabilitacja dają już efekty, ale Artur musi kontynuować leczenie. Dzięki pomocy mieszkańców chłopiec otrzymał ortezy. Teraz, żeby mógł chodzić wymagany jest zabieg fibrotomii, którego celem jest wyeliminowanie przykurczy mięśni i towarzyszącego im bólu. Operacja ma się odbyć na początku marca w Niemczech. By zebrać potrzebne na zbieg fundusze, rodzina Artura prowadzi zbiórkę na siepomaga.pl, Do celu brakuje około 11 tysięcy złotych.

Z myślą o wsparciu dla młodego tczewianina w sobotę, 23 lutego, w Camargo odbędzie się charytatywne karaoke. Wydarzenie pod hasłem “Wyśpiewajmy zdrowie dla Arturka” rozpocznie się o godzinie 19.

Więcej informacji o Arturze i formach wsparcia znajdziecie na stronie arturek.net.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe