Opinie w Radiu Tczew 04.03.: wyniki wyborów prezydenckich w Gdańsku

  • 04.03.2019, 15:39 (aktualizacja 04.03.2019, 16:06)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 04.03.: wyniki wyborów prezydenckich w Gdańsku

Podziel się:

Oceń:

4 marca gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i Przemysław Zieliński z „Dziennika Bałtyckiego”. Audycja była niestety wyjątkowo krótka z powodu awarii prądu, do której doszło m.in. na Czyżykowie, Górkach i w części Suchostrzyg.

3 marca w Gdańsku odbyły się przedterminowe wybory prezydenckie. Gdańszczanie mieli do wyboru trzech kandydatów: Aleksandrę Dulkiewicz, Grzegorza Brauna i Marka Skibę. W momencie emisji audycji były znane jedynie wyniki nieoficjalne. Z kolei oficjalne wyglądają następująco: Aleksandra Dulkiewicz zdobyła 82% głosów, Grzegorz Braun 12% i Marek Skiba 6%. Frekwencja wyniosła 48,67%.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe