Ewakuacja w Zespole Szkół Ekonomicznych w Tczewie [AKTUALIZACJA]

  • 05.03.2019, 12:42 (aktualizacja 06.03.2019, 14:32)
  • Redakcja
Ewakuacja w Zespole Szkół Ekonomicznych w Tczewie [AKTUALIZACJA] fot. Tv Tetka

Podziel się:

Oceń:

We wtorek, 5 marca około godziny 11:30 doszło do ewakuacji blisko pół tysiąca uczniów i pracowników Zespołu Szkół Ekonomicznych w Tczewie. Policja sprawdza, kto stoi za rozpyleniem drażniącego gazu.

AKTUALIZACJA, ŚRODA 6 MARCA

We wtorek, w Zespole Szkół Ekonomicznych  na miejscu pracowała specjalistyczna jednostka chemiczna z Gdyni, która próbowała ustalić rodzaj rozpylonej substancji. Mówi rzecznik tczewskiej straży st. kpt. Mariusz Stawicki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zarówno w Zespole Szkół Ekonomicznych jak i Szkole Podstawowej nr 1 funkcjonariusze policji prowadzili czynności wyjaśniające. Ze wstępnych ustaleń wynika, że za rozpyleniem gazu stoi trzech uczniów, którzy w najbliższym czasie zostaną przesłuchani - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. 

loadingŁaduję odtwarzacz...


AKTUALIZACJA, WTOREK 5 MARCA

Powodem akcji było rozpylenie nieznanej substancji na terenie szkoły. Do placówki skierowano 3 zastępy straży z jednostki ratowniczo-gaśniczej. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala. Mówi rzecznik PSP w Tczewie st. kpt. Mariusz Stawicki:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na miejscu pracowała specjalistyczna jednostka chemiczna z Gdyni. Do podobnego zdarzenia doszło też w innej szkole w Tczewie. Jak ustalono, doszło tam do rozpylenia gazu pieprzowego. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na miejscu funkcjonariusze policji prowadzą czynności wyjaśniające. Mówi asp. sztab. Dawid Krajewski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej na naszej antenie w wiadomościach Radia Tczew. 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe