Uwaga! Czasowe wyłączenia ruchu na drodze wojewódzkiej nr 222

  • 7.03.2019, 14:18
  • Redakcja
Uwaga! Czasowe wyłączenia ruchu na drodze wojewódzkiej nr 222 fot. KPP Starogard Gd.
Podziel się:
Oceń:
Kierowcy regularnie podróżujący między Gdańskiem a Starogardem Gdańskim w najbliższym czasie muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami. Czasowo zostanie zamknięta droga wojewódzka nr 222 w rejonie miejscowości Kleszczewo, Gołębiewo Wielkie oraz Siwiałka.

Jak poinformował Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku, w związku z rozbudową drogi wojewódzkiej nr 222 na odcinku Gdańsk – Starogard Gdański, w najbliższych dniach nastąpi czasowe zamknięcie drogi w rejonie miejscowości Kleszczewo, Gołębiewo Wielkie oraz Siwiałka. Przyczyną takiego stanu rzeczy są warunki gruntowo-wodne i konieczność wykonania robót związanych z wgłębnym wzmocnieniem podłoża. W związku z tym planowane są czasowe zamknięcia drogi, co skutkować będzie wstrzymaniem ruchu w obu kierunkach.

O szczegółach mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim Marcin Kunka:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Planowane terminy zamknięcia drogi wojewódzkiej nr 222 to:

- od 18.03.2019 (na okres około 2,5 miesiąca) miejscowość Gołębiewo Wielkie na długości ok. 100 metrów, początek za skrzyżowaniem ze światłami na Sobowidz jadąc w kierunku Starogardu Gdańskiego,

- od 18.03.2019 (na okres około 4,5 miesiąca) miejscowość Siwiałka na długości ok. 300 metrów, początek za skrzyżowaniem z drogą gminną na Bojary jadąc w kierunku Starogardu Gdańskiego,

- od 01.08.2019 (na okres około 3 miesięcy) miejscowość Siwiałka na długości ok. 100 metrów, początek przed miejscowością Siwiałka jadąc w kierunku Starogardu Gdańskiego.

Na czas całkowitego zamknięcia drogi objazd zostanie przeprowadzony drogami krajowymi nr S6, 91, 22 oraz autostradą A1 (jako alternatywa).

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe