Nie żyje Józef Turzyński

  • 12.03.2019, 14:16 (aktualizacja 12.03.2019, 14:40)
  • Redakcja
Nie żyje Józef Turzyński fot. www.powiat.tczew.pl

Podziel się:

Oceń:

W sobotę rano, 9 marca zmarł Józef Turzyński, wieloletni działacz kółek rolniczych. Radny Rady Powiatu Tczewskiego I i II Kadencji oraz Członek Zarządu II Kadencji. Miał 80 lat.

Józef Turzyński za swoje zasługi był wielokrotnie odznaczany. Przez 40 lat działał w strukturach wojewódzkich Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolnych. 25 lat przewodził im w Radzie. Przez 15 lat był też przedstawicielem województwa pomorskiego w krajowej strukturze tego związku.

Uroczystości pogrzebowe Józefa Turzyńskiego odbędą się w czwartek (14 marca) o godz. 12:30. Msza święta żałobna odbędzie się w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Trumna spocznie na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Rokickiej w Tczewie.

Redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
RZRKiOR w Malborku.
RZRKiOR w Malborku. 12.03.2019, 15:50
Cześć Twojej pamięci.

Pozostałe