Rewitalizacja Starówki i Zatorza

  • 09.01.2017, 17:46 (aktualizacja 09.01.2017, 18:39)
  • Barbara Jackiewicz, Radio Tczew
Rewitalizacja Starówki i Zatorza

Podziel się:

Oceń:

Paulina Kremer z Fundacji Pokolenia była gościem radia. W studiu rozmawialiśmy o rewitalizacji dwóch tczewskich osiedli: Zatorza i Starówki.

- Czym jest rewitalizacja i dlaczego nie tylko inwestycja w budynki i infrastrukturę?

- Na jakim etapie jest rewitalizacja dla osiedli Zatorze i Stare Miasto w Tczewie?

- Jak mieszkańcy mogą włączyć się w działania zaplanowane przez samorząd?

Na te i inne pytania dotyczące rewitalizacji znajdziecie odpowiedź w naszej rozmowie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapraszamy mieszkańców, grupy nieformalne i organizacje pozarządowe do włączenia się w proces rewitalizacji. Spotkanie dla chętnych odbędzie się we wtorek, 10 stycznia o godz. 17:00 w siedzibie Fundacji Pokolenia przy ul. Obrońców Westerplatte 6. Szczegóły znajdziecie w LINKU do wydarzenia.

Barbara Jackiewicz, Radio Tczew

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
k
k 10.01.2017, 12:46
Ciekawe, że jest rozmowa z kimś z fundacji a nie z Urzędu Miejskiego w Tczewie ?
racjonalizator H/C
racjonalizator H/C 09.01.2017, 20:03
Niestety niewielki procent patolożan zamieszkujący te rejony Tczewa skutecznie torpeduje plany większości mieszkańców, którzy chcą żyć normalnie. Widać to po wybijanych szybach, nędznych grafikach i napisach "coś tam Pany". Chyba marzy się im rewir slumsów spod Paryżewa w stylu 13 dzielnica. Tak długo jak nie zmieni się mentalności ludzi i nie będzie piętnować się takich zachowań to będziemy mieli wandalizm, zaśmiecanie, zatruwanie środowiska. A konkluzja z tego taka: jak ktoś nie szanuje siebie i swojego otoczenia to i nie szanuje innych ludzi. Tak więc nie ma co się patyczkować z bydlakami tylko walić pałą w łeb, bo i tak nie zmądrzeją. Jak chcecie mieć ładnie i pięknie to wyrwijcie chwasty ze swojego ogródka.

Pozostałe