Opinie w Radiu Tczew 18.03.: czy plan rozbudowy basenu to kiełbasa wyborcza i hodowla śmierci w gminie Pelplin

  • 19.03.2019, 10:57
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 18.03.: czy plan rozbudowy basenu to kiełbasa wyborcza…

Podziel się:

Oceń:

18 marca gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Karol Uliczny z „Gazety Tczewskiej” i Przemysław Zieliński z „Dziennika Bałtyckiego”.

Tuż przed wyborami samorządowymi ratusz zaprezentował wstępną koncepcję rozbudowy basenu. Kilka miesięcy później prezydent Tczewa przekazał mieszkańcom złą wiadomość - pierwotny plan okazuje się niemożliwy do realizacji ze względu na zbyt wysokie koszty. Były kandydat na prezydenta mówi wprost, że mamy do czynienia z kiełbasą wyborczą.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Starogardzki OTOZ Animals ujawnił skandaliczną działalność hodowli na terenie gm. Pelplin, w której głodzone psy umierały w bólu i cierpieniu. Sygnał od klienta hodowli uratował życie ponad trzydziestu zwierzętom.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mieszkańcy powiatu donoszą o bezskutecznych prośbach o przyjazd lekarza, który wystawiłby kartę zgonu. Okazuje się, że problem nie dotyczy jednostkowych przypadków i wymaga systemowego rozwiązania. Dodatkowo lekarze pełniący dyżury w ramach nocnej i świątecznej opieki zapowiadają, że od 1 kwietnia nie będą wyjeżdżać do zgonów, choć do tej pory to robili.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe