Opinie w Radiu Tczew 25.03.: edukacja seksualna w tczewskich szkołach i upadek właściciela terenu po dawnej stoczni

  • 26.03.2019, 12:25 (aktualizacja 26.03.2019, 12:42)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 25.03.: edukacja seksualna w tczewskich szkołach…

Podziel się:

Oceń:

25 marca gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i Krzysztof Repiński z Telewizji Tetka.

Warszawski ratusz w ostatnim czasie przyjął Kartę LGBT+, która wywołała kontrowersje w środowiskach konserwatywnych. Punktem zapalnym stała się edukacja antydyskryminacyjna i seksualna dostępna w każdej szkole zgodna ze standardami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Jak z kolei wygląda edukacja seksualna w Tczewie i powiecie?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Firma Admiral Boats, która jest właścicielem terenu dawnej tczewskiej stoczni, zostanie wystawiona na sprzedaż. Cena wywoławcza to około piętnaście i pół miliona złotych. W czerwcu ubiegłego roku Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ ogłosił upadłość spółki Admiral Boats. Na syndyka masy upadłościowej został wyznaczony Janusz Łepkowski, który ogłosił przetarg na sprzedaż wszystkich składowych firmy: zakładu produkcyjnego w Tczewie, nieruchomości w Bojanie oraz Rębie wraz ze wszystkimi maszynami i dokumentacją techniczną.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Władze miasta ogłoszą konkurs na koncepcję zagospodarowania terenu wokół Szkoły Podstawowej nr 1 na Czyżykowie. Zwycięzca konkursu jeszcze w tym roku ma wykonać dokumentację projektową.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Samochody elektryczne to na tczewskich ulicach nadal rzadkość, ale w przyszłości może się to zmienić. Aby wyjść naprzeciw współczesnym trendom, Energa Obrót zainstalowała dwie stacje ładowania aut elektrycznych na Kociewiu: w Starogardzie Gdańskim i w Tczewie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe