Rowerowy szturm na miasto. Wykręć kilometry w konkursie "Rowerem do pracy"

  • 27.03.2019, 14:09 (aktualizacja 27.03.2019, 16:33)
  • Aleksandra Hotowy, Paweł Ickiewicz
Rowerowy szturm na miasto. Wykręć kilometry w konkursie "Rowerem do pracy"

Podziel się:

Oceń:

Dopiero co ruszył System Roweru Metropolitalnego, a już od od 8 kwietnia startuje konkurs "Rowerem do pracy".

Start roweru MEVO w naszym mieście okazał się wyczekiwanym wydarzeniem. W ciągu pierwszych godzin od uruchomienia systemu w Tczewie z aplikacji skorzystało 460 osób  dokonano 150 wypożyczeń. W Tczewie obecnie dysponujemy 48 rowerami, docelowo ma ich być 160

O sytuacji po uruchomieniu rowerów miejskich wspomaganych elektrycznie opowiedział  na naszej antenie Grzegorz Pawlikowski, oficer rowerowy Tczewa. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ruszyła również III edycja Rowerem do pracy. Od 25 marca firmy zainteresowane udziałem mogą rejestrować się do udziału w konkursie. Rywalizacja rozpocznie się 8 kwietnia i potrwa do 29 września. W tym roku w ramach konkursu pojawi się sporo nowości. Grzegorz Pawlikowski opowiedział o zmianach i dodatkowych atrakcjach. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aleksandra Hotowy, Paweł Ickiewicz

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe