VI Międzywojewódzki Festiwal Karaoke [RELACJA]

  • 02.04.2019, 09:28 (aktualizacja 03.04.2019, 12:31)
  • Hanna Brzezińska, Aleksandra Hotowy
VI Międzywojewódzki Festiwal Karaoke [RELACJA] fot. Aleksandra Hotowy

Podziel się:

Oceń:

Ponad 70 wykonawców bierze udział w VI Międzywojewódzkim Festiwalu Karaoke w Tczewie.

RELACJA

W Zespole Placówek Specjalnych i Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych w Tczewie o 9:00 rozpoczął się VI Międzywojewódzki Festiwal Karaoke.

W tym roku uczestnicy reprezentują województwa: kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie i pomorskie. Ponad 70 wykonawców zaprezentuje na scenie 58 utworów.  Organizatorzy jak co roku mogli liczyć na wsparcie wolontariuszy, uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy ubrani w czerwone koszulki sprawnie wspierają każdego potrzebującego pomocy czy informacji. 

Festiwal jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla uczestników. Wielka odpowiedzialność spada na jury. O tym jak wygląda praca komisji opowiedziała przewodnicząca jury, Krystyna Czocher.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pierwsza na scenie pojawiła się Aleksandra Dywan, która wykonała piosenkę "Myj zęby". Młodą wokalistkę spytaliśmy o przygotowania do występu i wrażenia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Tczewie, Wojciech Rinc podkreślił, że festiwal to duże wydarzenie dla wykonawców i święto muzyki ale także praca organizacyjna i logistyczna. 

loadingŁaduję odtwarzacz...


ZAPROSZENIE NA FESTIWAL

Zespół Placówek Specjalnych i Centrum Aktywizacji Niepełnosprawnych w Tczewie organizują na Festiwal Karaoke, który odbędzie się w środę 3 kwietnia. Od godziny 09:00 w sali widowiskowej CAON będzie można posłuchać występów blisko siedemdziesięciu uczestników zgłoszonych do udziału w konkursie. Zgodnie z regulaminem uczestnicy będą podzieleni na grupy wiekowe oraz niezależna od wieku kategoria duety.

Repertuar wybrany przez osoby występujące to zarówno utwory polskie, jak i zagraniczne. Festiwal charakteryzuje duża różnorodność muzyczna i artystyczna, a osoby zainteresowane swoje zgłoszenia wysyłały już w styczniu. 

Do jury zaproszono dyrektorów Szkół Muzycznych powiatu tczewskiego oraz Alicję Gajewską, dyrektor Fabryki Sztuk, co gwarantuje bardzo wysoki poziom festiwalu. Organizatorzy podkreślają z dumą, że w grupie artystów są uczestnicy, którzy towarzyszą festiwalowi od samego początku. Dzięki temu festiwal nie ma tylko charakteru konkursowego ale przede wszystkim jest miejscem dobrej zabawy i integracji. Pozwala uczestnikom na nawiązywanie relacji i na zaspokojenie potrzeby wspólnego bycia i działania.

O VI Międzywojewódzkim Festiwalu Karaoke opowiadała na naszej antenie organizatorka, Katarzyna Hałas.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Hanna Brzezińska, Aleksandra Hotowy

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe