Jubileuszowe Tczewskie Targi Pracy

  • 02.04.2019, 10:44 (aktualizacja 02.04.2019, 15:32)
  • Hanna Brzezińska
Jubileuszowe Tczewskie Targi Pracy fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

W czwartek, 4 kwietnia Powiatowy Urząd Pracy zachęca do wzięcia udziału w Tczewskich Targach Pracy. Wydarzenie odbędzie się już po raz piąty.

Pracodawcy spotkają się z osobami poszukującymi zatrudnienia w Zespole Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w Tczewie. Podczas trwania targów na bezrobotnych, chcących zmienić pracę, a także na uczniów czekać będzie około 40 stoisk lokalnych pracodawców, przedsiębiorców, agencji pracy oraz instytucji, które w swój sposób działania również wplatają poszukiwanie pracowników. Na targach będzie można znaleźć także elastyczne formy zatrudnienia oraz oferty pracy za granicą i propozycje z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku. 

Dla tegorocznych absolwentów szkół średnich, którzy za chwilę wejdą na rynek pracy odbędą się specjalne warsztaty przeprowadzone przez doradców zawodowych. W trakcie zajęć będzie mowa m.in. o odkrywaniu własnych umiejętności. Z kolei pracodawcy będą mogli wziąć udział w konferencji "Razem dla rynku pracy". Będzie na niej mowa m.in. o formach wsparcia, a także, jak zostać konkurencyjnym pracodawcą na nowoczesnym rynku pracy. Podczas konferencji zostanie rozstrzygnięty konkurs "Pracodawca roku powiatu tczewskiego". 

O szczegółach wydarzenia na naszej antenie mówił doradca klienta instytucjonalnego, Przemysław Karczyński.

loadingŁaduję odtwarzacz...

V Tczewskie Targi Pracy odbędą się na terenie hali sportowej Zespołu Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich w czwartek, 4 kwietnia w godzinach od 10:00 do 12:00.

Hanna Brzezińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe