Opinie w Radiu Tczew 01.04.: start systemu rowerów Mevo i żarty z okazji Prima Aprilis

  • 02.04.2019, 12:48 (aktualizacja 02.04.2019, 12:56)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 01.04.: start systemu rowerów Mevo i żarty z okazji Prima Aprilis

Podziel się:

Oceń:

1 kwietnia gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i Aleksandra Hotowy z Radia Tczew.

Mimo wielu opóźnień nareszcie udało się. W ubiegły wtorek 26 marca oficjalnie wystartował system roweru metropolitalnego Mevo, który działa na terenie czternastu gmin województwa pomorskiego, w tym w Tczewie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tczewscy policjanci muszą zawozić zatrzymane osoby na badania lekarskie aż do szpitala w Starogardzie Gdańskim. To efekt braku porozumienia pomiędzy powiatową komendą a Szpitalami Tczewskimi.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Uwaga, poniższe dwa tematy to żarty z okazji Prima Aprilis. Nikt nie odnalazł pasa cnoty ani nie buduje tunelu podziemnego pod ratuszem :)

Prima Aprilis: Sensacyjnego odkrycia dokonano przy budowie filii Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Kościuszki. W trakcie prac przy fundamentach budynku pracownicy firmy wykopali metalowe elementy, które w dalszej ekspertyzie okazały się średniowiecznym pasem cnoty.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prima Aprilis: Władze Tczewa zdecydowały o połączeniu dwóch budynków Urzędu Miejskiego za pomocą tunelu podziemnego. Dzięki temu korzystanie z obu obiektów będzie łatwiejsze dla urzędników i klientów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe