Pomóż posadzić las w Rokitkach

  • 04.04.2019, 12:58 (aktualizacja 04.04.2019, 13:41)
  • Paweł Ickiewicz, Barbara Jackiewicz
Pomóż posadzić las w Rokitkach mat. prasowe Nadleśnictwa Starogard Gdański

Podziel się:

Oceń:

Lasy Państwowe w ramach akcji "Sadzimy 1000 drzew na minutę" organizują sadzenie nowych drzewek w lesie w Rokitkach. Włączyć się mogą wszyscy mieszkańcy, którym na sercu leży dobro przyrody.

W ubiegłym roku mieszkańcy Rokitek alarmowali, że w pobliskim lesie prowadzona jest intensywna wycinka drzew. Teraz mają możliwość wziąć sprawy w swoje ręce.

W sobotę, 13 kwietnia w lesie w Rokitkach pod Tczewem będą sadzone młode drzewa. O szczegółach otwartej dla wszystkich akcji zorganizowanej przez Nadleśnictwo Starogard Gdański mówi rzecznik prasowy Nadleśnictwa Karol Skonieczny:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wspólne sadzenie drzewek rozpocznie się o godz. 9 i potrwa do południa. Zbiórka pod lasem w Rokitkach na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Jesionowej. Lasy Państwowe zapewniają sadzonki i prowiant dla uczestników, którzy proszeni się o zabranie ze sobą rękawic ochronnych i szpadli oraz dostosowanie ubioru do aury.

W akcji sadzenia lasu mogą wziąć udział chętni mieszkańcy powiatu starogardzkiego i tczewskiego - wystarczy zgłosić się w portalu nakiedy.pl pod linkiem: starogard.nakiedy.pl do 10 kwietnia.

Szczegóły dotyczące akcji sadzenia drzew w Rokitkach znajdziecie na stronie Nadleśnictwa Starogard Gdański

Paweł Ickiewicz, Barbara Jackiewicz

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe