Strajk w przedszkolu samorządowym

  • 04.04.2019, 15:09 (aktualizacja 05.04.2019, 07:32)
  • Aleksandra Hotowy
Strajk w przedszkolu samorządowym fot. pixabay

Podziel się:

Oceń:

Dyrektor Przedszkola nr 8 w Tczewie poinformowała rodziców, że w wyniku przeprowadzonego referendum pracownicy placówki 8 kwietnia przystąpią do strajku.

Rodzice blisko 150 dzieci uczęszczających do Przedszkola Publicznego nr 8 w Tczewie, zostali powiadomieni drogą SMS-ową, że w wyniku referendum pracownicy wezmą udział w strajku. W związku z taką decyzją rodzice na czas strajku muszą zapewnić swoim dzieciom opiekę. O sytuacji w przedszkolu mówi dyrektor placówki Jolanta Jank.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W przypadku niespodziewanego zamknięcia szkoły lub przedszkola, gdy nie ma możliwości zapewnienia opieki dziecku do lat 8, rodzicom przysługuje zasiłek opiekuńczy. Informacji o świadczeniu udzielił rzecznik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Krzysztof Cieszyński.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Aleksandra Hotowy

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe