Opinie w Radiu Tczew 08.04.: ogólnopolski strajk nauczycieli i "brzydki" pomnik w Lesie Szpęgawskim

  • 09.04.2019, 12:59
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 08.04.: ogólnopolski strajk nauczycieli i "brzydki"…

Podziel się:

Oceń:

8 kwietnia gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i Wojciech Stobba z Radia Gdańsk.

W poniedziałek w całej Polsce rozpoczął się strajk nauczycieli. W wyniku przeprowadzonych referendów przystąpiły do niego wszystkie szkoły podstawowe podlegające tczewskiemu ratuszowi oraz wszystkie szkoły średnie, które podlegają starostwu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki nie jest zainteresowany dofinansowaniem budowy pomnika w Lesie Szpęgawskim, który miałby upamiętnić ofiary hitlerowskiej zbrodni. Prezydent miasta uważa, że pomnik jest za drogi oraz brzydki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W nadchodzących wyborach do Europarlamentu weźmie udział pochodzący z Pelplina Patryk Demski. Kandydat znajdzie się na liście Prawa i Sprawiedliwości na pozycji nr 9. Wcześniej Patryk Demski był burmistrzem Pelplina, ale z tej funkcji zrezygnował na rzecz podjęcia pracy w Grupie Lotos.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe