Ewakuacja w Zespole Kształcenia Zawodowego [AKTUALIZACJA]

  • 11.04.2019, 12:30 (aktualizacja 12.04.2019, 09:10)
  • Redakcja
Ewakuacja w Zespole Kształcenia Zawodowego [AKTUALIZACJA]

Podziel się:

Oceń:

W trakcie prac budowlanych na terenie Zespołu Kształcenia Zawodowego w Tczewie przy ul. Sobieskiego natrafiono na niewybuch.

AKTUALIZACJA 

Przed godziną 14:00 saperzy z jednostki w Elblągu dokonali neutralizacji i wywieźli niewybuch. Sytuacja na miejscu zdarzenia wraca do normy. 


Na terenie szkoły prowadzone są prace budowlane. W ich trakcie operator koparki natrafił na niewybuch pochodzący najprawdopodobniej z czasów iI wojny światowej.

Służby ewakuowały wszystkie osoby znajdujące się w obrębie 100 metrów od miejsca zdarzenia. Z budynku szkoły ewakuowano blisko 100 osób, przerywając zajęcia w placówce. W sąsiadujące Szkole Podstawowej Nr 2 nadal przebywają uczniowie.  

O sytuacji na miejscu zdarzenia opowiada Dawid Krajewski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcja

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe