Opinie w Radiu Tczew 15.04.: strajk nauczycieli a egzaminy i spór miejskich radnych o BO

  • 16.04.2019, 14:24
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 15.04.: strajk nauczycieli a egzaminy i spór miejskich radnych o BO

Podziel się:

Oceń:

15 kwietnia gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Aleksandra Hotowy z Radia Tczew i Krzysztof Repiński z Telewizji Tetka.

Już od tygodnia w całej Polsce trwa strajk nauczycieli, który został zorganizowany w okresie egzaminów. Mimo trudności, udało się je przeprowadzić. W poniedziałek niemal pięciuset czterdzieścioro uczniów z Tczewa napisało egzamin ósmoklasisty z języka polskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dwa tygodnie temu poznaliśmy wyniki Budżetu Obywatelskiego w Tczewie. Osiem projektów otrzymało dofinansowanie, w tym budowa parkingu dla samochodów osobowych przy ul. Tetmajera wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, złożony przez radnego miejskiego Tomasza Tobiańskiego. Jak zauważa inny radny, Łukasz Brządkowski ten typ projektu wymaga pozwolenia na budowę, co jest niezgodne z regulaminem budżetu obywatelskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

UWAGA! Kolejna audycja odbędzie się w poniedziałek 29 kwietnia.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe