Tczewskie rolkowisko jest już otwarte

  • 23.04.2019, 09:30 (aktualizacja 23.04.2019, 12:35)
  • Redakcja
Tczewskie rolkowisko jest już otwarte fot. H. Brzezińska

Podziel się:

Oceń:

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z nowych atrakcji w naszym mieście. Miłośnicy aktywności mają do dyspozycji rolkowisko oraz boiska do badmintona i stoły do ping-ponga.

Otwarte w tym roku lodowisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem - w ciągu dwóch miesięcy odwiedziło je kilkanaście tysięcy osób. Wraz ze zmianą pory roku obiekt przy ul. Wojska Polskiego został przystosowany do nowych funkcji. Od 22 kwietnia można już korzystać z rolkowiska, boisk do badmintona i stołów do ping-ponga. Istnieje również możliwość wypożyczenia sprzętu.

W dniu otwarcia zapytaliśmy dyrektora Tczewskiego Centrum Sportu i Rekreacji, Andrzeja Błaszkowskiego o wrażenia i podsumowanie przygotowań do sezonu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

​​​​​​Swoimi opiniami podzielili się z nami również mieszkańcy, którzy w Poniedziałek Wielkanocny jako pierwsi zdecydowali się przejechać na rolkach:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W odróżnieniu od lodowiska, wstęp na rolkowisko odbywa się płynnie, a bilet upoważnia do 70 minut jazdy. Nie ma przerw technicznych na przygotowanie nawierzchni. 

 

mat. prasowe TCSIR

 

Zajęcia szkółki rolkarskiej rozpoczną się 6 maja.

Rolkowisko oraz boiska do badmintona będą funkcjonować w systemie rotacyjnym.

Redakcja

Zdjęcia (5)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe