Opinie w Radiu Tczew 29.04.: zawieszenie strajku nauczycieli i kapsuła czasu przy Moście Tczewskim

  • 30.04.2019, 14:45
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 29.04.: zawieszenie strajku nauczycieli i kapsuła czasu przy Moście Tczewskim

Podziel się:

Oceń:

29 kwietnia gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Krystyna Paszkowska z „Dziennika Bałtyckiego” i Aleksandra Hotowy z Radia Tczew.

Związek Nauczycielstwa Polskiego do września zawiesił strajk. Oznacza to, że zagrożone dotąd matury odbędą się zgodnie z planem. W piątek maturzyści z powiatu tczewskiego uczestniczyli w ceremoniach wręczenia świadectw.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Historycznego odkrycia dokonano w miejscu rozbiórki dawnego przyczółka Mostu Tczewskiego. Pracownicy budowy trafili na kamień węgielny wraz z królewską kapsułę czasu datowaną na połowę dziewiętnastego wieku. Znalezisku przyjrzeli się archeolodzy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

System roweru metropolitalnego Mevo nadal boryka się z problemami. Operator tymczasowo przywrócił możliwość dokonywania płatności, ale nadal nie wiadomo, kiedy w Tczewie pojawi się więcej rowerów. Władze miasta liczą na to, że nastąpi to w maju.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W poprzedni wtorek w Dąbrówce Tczewskiej wybuchł pożar, w wyniku którego dach nad głową straciły dwie rodziny - łącznie dziewięciu mieszkańców Dąbrówki Tczewskiej. Ich sąsiedzi zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy. Środki można również wpłacać poprzez serwis Zrzutka.pl.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe