Latem w Tczewie powstaną zdjęcia do filmu Michała Milowicza

  • 06.05.2019, 15:56 (aktualizacja 06.05.2019, 22:54)
  • Aleksandra Hotowy, AK
Latem w Tczewie powstaną zdjęcia do filmu Michała Milowicza

Podziel się:

Oceń:

Anna Siergiej, Michał Milowicz oraz Kacper Anuszewski opowiedzieli na koferencji prasowej w Tczewie o planowanych pracach nad filmem.

Już w lipcu Tczew stanie się planem filmowym w komedii gangsterskiej. Za reżyserię odpowiadają Kacper Anuszewski, autor filmów krótkometrażowych, aktor serialowy oraz Michał Milowicz, aktor komediowy, a także Olaf Lubaszenko. Na ekranie zobaczymy między innymi Annę Dereszowską, Cezarego Pazurę, Przemysława Sadowskiego i Sławomira. Scenariusz stworzyli Paweł Bilski, Olaf Lubaszenko, Michał Milowicz oraz Kacper Anuszewski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Michał Milowicz zdradził, że na pomysł nakręcenia filmu w Tczewie wpadł dzięki znajomemu, który mieszka w naszym mieście.

Jak tu jest słońce, to po prostu Tczew kwitnie. Cały kwitnie i aż przyjemnie jest przebywać żeby nawet odpocząć.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Film będzie opowiadał historię m.in. dwóch policjantów z Tczewa i przestępców z Zakopanego. Ekipa filmowa w naszym mieście będzie obecna przez dwa tygodnie. Producenci poinformowali, że Tczew będzie stanowił tło znacznej części akcji filmu.  Wiadomo, że plan zdjęciowy obejmie budynki Urzędu Miejskiego oraz okolice dworca kolejowego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Producenci, Anna Siergiej i Michał Milowicz zapewniają, że mieszkańcy miasta mogą liczyć na statystowanie w filmie a akcję filmu będą rozgrywać się na ulicach miasta. Poza Tczewem w filmie zobaczymy plenery ze Szczecina oraz Zakopanego.  Całość planu zdjęciowego to niespełna 30 dni,. Ekipę filmową stanowić będzie około 60 osób. Na premierę filmu będziemy musieli poczekać do wiosny 2020 roku.  Budżet oraz dystrybutor pozostają jeszcze tajemnicą, film powstaje we współpracy z jedną ze stacji telewizyjnych. Nie ujawniono jeszcze tytułu, ani nie zdradzono czy w filmie zobaczymy, któregoś z włodarzy miasta.

Więcej informacji o produkcji poznamy w czerwcu.

Aleksandra Hotowy, AK

Zdjęcia (7)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe