Opinie w Radiu Tczew 06.05.: dawne centrum handlowe kupione przez zielonoświątkowców i "Czarny Polak" w Tczewie

  • 08.05.2019, 12:20 (aktualizacja 08.05.2019, 12:24)
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 06.05.: dawne centrum handlowe kupione przez zielonoświątkowców…

Podziel się:

Oceń:

6 maja gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i Krzysztof Repiński z Telewizji Tetka.

Rozpoczął się sezon egzaminów dojrzałości. Uczniowie staną do walki z językiem polskim, obcym oraz matematyką. W niektórych placówkach tuż przed maturą ogłoszono alarmy bombowe.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zbór Kościoła Zielonoświątkowego w Tczewie zakupił dawne centrum handlowe przy ulicy Kwiatowej. Już latem w tym miejscu odbędą się pierwsze nabożeństwa. Docelowo w obiekcie ma powstać Chrześcijańskie Centrum Społeczne.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przed majówką odbyła się sesja Rady Miejskiej w Tczewie oraz sesja Rady Powiatu Tczewskiego. Podczas tej pierwszej radni sprzeciwili się budowie bloku przy ul. Suchostrzyckiej, a podczas drugiej po raz kolejny uwagę na siebie zwrócił były poseł, obecnie radny Jan Kulas.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Redakcję Radia Tczew odwiedził mieszkający w Zanzibarze Deo, który sam o sobie mówi, że jest "Czarnym Polakiem". Deo oprowadza polskich turystów po Zanzibarze. Polacy, których zaskoczył w Afryce znajomością języka polskiego, zaprosili go do naszego kraju, by mógł bliżej poznać egzotyczne dla siebie miejsca. Pełny materiał Radia Tczew na temat Deo można znaleźć tutaj.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe