O kryminałach i mediach społecznościowych z Agnieszką Pruską [ROZMOWA]

  • 14.05.2019, 14:44 (aktualizacja 17.05.2019, 12:47)
  • Aleksandra Kęprowska
O kryminałach i mediach społecznościowych z Agnieszką Pruską [ROZMOWA] fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Agnieszka Pruska to członkini Oliwskiego Klubu Kryminału, posiadająca stopień mistrzowski w aikido. Jest felietonistką i recenzentką serwisu Zbrodnia w Bibliotece, nie może żyć bez czytania, jak również pisania. Autorka powieści "Literat", która rozpoczyna serię z komisarzem Barnabą Uszkierem na czele.

Agnieszka Pruska odwiedziła tczewskich miłośników swojej twórczości 9 maja. Podczas spotkania autorskiego, które odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Dąbrowskiego pisarka opowiedziała przede wszystkim o swoich dotychczasowych książkach i zapowiedziach wydawniczych. Nie zabrakło także okazji do rozmów z czytelnikami. Tuż przed spotkaniem porozmawialiśmy z autorką kryminałów. O czym? Głównie oczywiście o literaturze, polskich kryminałach ale i.. o obecności pisarzy i pisarek w mediach społecznościowych. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Więcej na temat Agnieszki Pruskiej przeczytacie na stronie internetowej: KLIK!

 

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe