MEVO do połowy sierpnia wstrzymuje rezerwacje

  • 15.05.2019, 21:29 (aktualizacja 16.05.2019, 11:51)
  • Aleksandra Kęprowska
MEVO do połowy sierpnia wstrzymuje rezerwacje fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Od samego początku System Roweru Metropolitalnego MEVO ma sporo problemów z funkcjonowaniem. Gdy w końcu, po kolejnych przesunięciach startu systemu udało się go uruchomić okazało się, że zainteresowanie rowerem miejskim jest tak duże, że przerosło to możliwości operatora.

W środę, 15 maja pojawiły się kolejne kłopoty, tym razem dotyczą one możliwości rezerwacji o czym mogliśmy przeczytać w komunikacie na Facebooku. 

Od 30 maja do aż połowy sierpnia nie będzie już możliwości rezerwowania roweru. Z pojazdów nadal będzie można korzystać, ale wypożyczanie odbywać się będzie na miejscu przy stacji. W ten sposób rowery mają być efektywniej wykorzystywane. Ta decyzja spotkała się jednak ze skrajnymi opiniami użytkowników. Po ponownym uruchomieniu możliwości rezerwacji zmienią się również jej zasady. Rower będzie można rezerwować do trzech razy na dobę na pięć minut.

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe