Wielka mobilizacja i poMoc dla Mikołaja

  • 16.05.2019, 14:39 (aktualizacja 17.05.2019, 11:20)
  • Redakcja
Wielka mobilizacja i poMoc dla Mikołaja fot. fb Young Heroes
Podziel się:
Oceń:
W niedzielę, 19 maja w Szpęgawie odbędzie się festyn charytatywny pod hasłem "poMOC dla Mikołaja". Będzie to okazja, aby wesprzeć leczenie i rehabilitację Mikołaja Misiewicza, który w kwietniu uległ poważnemu wypadkowi.

Mikołaj w tym roku uległ wypadkowi - został potrącony przez motocykl i zapadł w śpiączkę. Niedawno się obudził i teraz potrzebuje rehabilitacji. Będzie się ona odbywać w Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy. Podczas niedzielnej akcji charytatywnej zbierane będą fundusze na doposażenie oddziału, na który zostanie przeniesiony nastolatek. 

Nasze studio odwiedziły przedstawicielki grupy Young Heroes Julia Rozumek i Julia Kaffka. Porozmawialiśmy o festynie charytatywnym, który członkowie tej inicjatywy wraz z sołectwem Szpęgawa przygotowują, aby zebrać środki na leczenie i zakup sprzętu medycznego. Jakie atrakcje czekają na uczestników rozpoczynającej się 19 maja o godzinie 15:00 imprezy?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Julia Rozumek i Julia Kaffka z Young Heroes

 

Zapisujcie sobie 19 maja, jako dzień, w którym przekażecie odrobinę mocy Mikołajowi Misiewiczowi, który 6 kwietnia uległ poważnemu wypadkowi i przebywał w stanie śpiączki. Teraz, gdy się wybudził, chcemy go wesprzeć ułatwiając mu powrót do zdrowia. Za pieniądze zebrane podczas festynu zakupimy specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny. Zostanie on przekazany Szpitalowi Uniwersyteckiemu im. A. Jurasza w Bydgoszczy, gdzie będą mogły z niego korzystać również inne osoby w potrzebie. O wszystkich szczegółach związanych z festynem i jego harmonogramem będziemy informować was cyklicznie, dlatego śledźcie uważnie wydarzenie!

opis wydarzenia na Facebooku

Więcej szczegółów niedzielnego festynu znajdziecie na stronie wydarzenia oraz na facebooku projektu Young Heroes.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe