Opinie w Radiu Tczew 20.05.: zbliżające się eurowybory, uniewinnienie byłego wójta i kolejne problemy Mevo

  • 20.05.2019, 14:15
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 20.05.: zbliżające się eurowybory, uniewinnienie byłego wójta i kolejne problemy Mevo

Podziel się:

Oceń:

20 maja gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Karol Uliczny z "Gazety Tczewskiej" i Krzysztof Repiński z Telewizji Tetka.

Już 26 maja Polacy będą wybierać swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. W pomorskim okręgu głos będzie można oddać na jednego spośród 69 kandydatów z całego województwa. W wyborach uczestniczy trzech mieszkańców powiatu tczewskiego: były burmistrz Pelplina Patryk Demski, który reprezentuje Prawo i Sprawiedliwość, tczewianin Marcin Krzywkowski z Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy oraz Iwona Ochocka z Knybawy kandydująca z Wiosny Roberta Biedronia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Sąd Okręgowy w Gdańsku uniewinnił Romana Rezmerowskiego w sprawie związanej z błędami w oświadczeniach majątkowych. Były wójt gminy Tczew uważa, że wyrok skazujący, który usłyszał w październiku ubiegłego roku w sądzie w Tczewie, mógł wpłynąć na wynik wyborów samorządowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

System roweru metropolitalnego Mevo boryka się z kolejnymi problemami. W mediach społecznościowych operator zamieścił wpis, który niemile zaskoczył wielu użytkowników: „Od 30 maja do 14 sierpnia nie będzie możliwości dokonywania rezerwacji roweru. Po ponownym włączeniu opcji zmienią się również jej zasady. Rower będzie można rezerwować do trzech razy na dobę na 5 minut”.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe