"Majówka Pozarządówka" po raz drugi

  • 23.05.2019, 15:15 (aktualizacja 23.05.2019, 17:24)
  • Paweł Ickiewicz
"Majówka Pozarządówka" po raz drugi Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego

Podziel się:

Oceń:

W piątek, 24 maja w Nowej Cerkwi odbędzie się wyjątkowe spotkanie integracyjne dla członków organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych działających na terenie naszego powiatu.

Nasze studio odwiedził członek Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego oraz prezes Stowarzyszenia Drabka Damian Domański, który w imieniu organizatorów opowiedział o celu spotkania i przygotowanych atrakcjach. Na wydarzenie są zaproszone m.in. fundacje, stowarzyszenia, drużyny harcerskie, koła gospodyń oraz ochotnicze straże pożarne, które tego dnia będą mogły się zintegrować, wymienić doświadczeniami, nawiązać współpracę oraz zapoznać się z najnowszymi zmianami w przepisach. Zachęcamy do wysłuchania rozmowy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego serdecznie zaprasza na spotkanie integracyjne NGO powiatu tczewskiego:
"Majówka Pozarządówka" 24 maja (piątek) od godz. 17:00 przy Świetlicy - Domu Strażaka w Nowej Cerkwi (Gmina Morzeszczyn).

W programie:
- gra terenowa przygotowana przez lokalne organizacje,
- kilka słów o tym co w trawie piszczy (czyli krótko o zmianach dla NGO),
- nieformalne rozmowy przy zimnych i ciepłych napojach,
- wspólne grillowanie (poczęstunek zapewniony!).

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych oraz instytucji współpracujących z NGO z obszaru powiatu tczewskiego!

Facebook Rady Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego
 

 

Początek piątkowego spotkania w Nowej Cerkwi o godzinie 17:00. Szczegóły wydarzenia można znaleźć na facebooku.

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe