Opinie w Radiu Tczew 27.05.: wyniki eurowyborów w skali kraju i powiatu tczewskiego

  • 27.05.2019, 16:14
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 27.05.: wyniki eurowyborów w skali kraju i powiatu tczewskiego

Podziel się:

Oceń:

27 maja gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i Krystyna Paszkowska z „Dziennika Bałtyckiego”.

W niedzielę 26 maja Polacy po raz czwarty wybierali swoich przedstawicieli do Parlamentu Europejskiego. W skali całego kraju wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Z kolei w województwie pomorskim, powiecie tczewskim i w Tczewie najwięcej głosów wyborcy oddali na Koalicję Europejską.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do 12 czerwca nie można w Tczewie wyrobić paszportu, ponieważ punkt paszportowy jest chwilowo nieczynny z powodu zwolnienia lekarskiego jedynego pracownika. Urząd Wojewódzki w Gdańsku nie zapewnił żadnego zastępstwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

We wtorek 21 maja w Sądzie Rejonowym w Malborku odbyła się kolejna rozprawa z udziałem prezydenta Tczewa oskarżonego o przekroczenie uprawnień i złamanie ustawy o ochronie danych osobowych. Prawdopodobnie w czerwcu włodarz usłyszy wyrok.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe