Opinie w Radiu Tczew 03.06.: fala kulminacyjna na Wiśle i problemy z remontem DK 22

  • 04.06.2019, 06:57 (aktualizacja 04.06.2019, 10:53)
  • Barbara Jackiewicz
Opinie w Radiu Tczew 03.06.: fala kulminacyjna na Wiśle i problemy z remontem… fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

3 czerwca gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Krzysztof Repiński z Telewizji Tetka Tczew i Wojciech Stobba z Radia Gdańsk.

W niedzielę, 2 czerwca przez Tczew przeszła fala kulminacyjna na Wiśle. Zgodnie z przewidywaniami nie przekroczyła stanu alarmowego, do którego zabrakło ok. 15 cm. Sprawiła jednak spore kłopoty właścicielom pomostu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Słuchacze coraz częściej zgłaszają, że remont drogi krajowej nr 22 na odcinku węzeł Czarlin - Most Knybawski postępuje bardzo wolno. Sprawę wyjaśniał inwestor, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku, ale dotychczas nie widać efektów. Czy to oznacza, że wykonawca nie ukończy w terminie przebudowy?  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na sesjach samorządowych pojawiają się pytania od radnych, dlaczego samorządy korektami budżetu muszą dofinansowywać działalność służb państwowych. Chodzi o dotacje dla straży pożarnej czy policji. Ostatnio takie pytania zadali rani miejscy w Tczewie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Barbara Jackiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe