Goście z Brazylii w Tczewie

  • 07.06.2019, 10:39 (aktualizacja 07.06.2019, 18:21)
  • Barbara Jackiewicz
Goście z Brazylii w Tczewie fot. Aleksandra Hotowy od lewej: Kaiki, Luba, Janusz Meisser, Leticia, Basia Jackiewicz, Vini

Podziel się:

Oceń:

Co jakiś czas do Tczewa przyjeżdżają mieszkańcy różnych stron świata. Dziękuj temu tczewianie nie muszą ruszać się z miejsca, by poznać kultury i ciekawostki z najdalszych ziemskich zakątków. Goście chętnie też odwiedzają naszą rozgłośnię.

Na początku maja gościliśmy w naszym studiu Deo "Czarnego Polaka" z Zanzibaru. W czerwcu odwiedzili nas goście z Brazylii, którzy przyjechali do Tczewa na zaproszenie Kościoła Zielonoświątkowego. Ich przewodnikiem i tłumaczem naszej rozmowy był pastor Janusz Meisser: 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nasi goście przygotowali także niespodziankę dla Słuchaczy i zagrali na żywo:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jeśli chcecie poznać młodych ludzi z Brazylii, możecie wybrać się na nabożeństwo w niedzielę, 9 czerwca o godz. 10:00 do budynku Kościoła Zielonoświątkowego przy ul. Kwiatowej (byłe Centrum Handlowe Echo).

Barbara Jackiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe