Czerwiec z Domem Przedsiębiorcy, czyli szkolenia, konsultacje i spotkania dla zainteresowanych biznesem

  • 10.06.2019, 11:09 (aktualizacja 10.06.2019, 14:22)
  • Paweł Ickiewicz
Czerwiec z Domem Przedsiębiorcy, czyli szkolenia, konsultacje i spotkania… mat. Dom Przedsiębiorcy w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

Nasze studio odwiedził Krystian Jendrzejewski z Domu Przedsiębiorcy w Tczewie, który opowiedział o przygotowanej bogatej ofercie spotkań i szkoleń dla przedsiębiorców i nie tylko, działających w naszym regionie.

piątek 14 czerwca Dom Przedsiębiorcy w Tczewie zaprasza na spotkanie pod hasłem "Strategia działania mikro i małych przedsiębiorstw – moda, czy potrzeba?". Wydarzenie zorganizowane jest w ramach projektu “Strategicznie Doskonali”. O szczegółach mówi Krystian Jendrzejewski z Domu Przedsiębiorcy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Początek piątkowego spotkania w Domu Przedsiębiorcy przy. ul. Obrońców Westerplatte 3 o godzinie 11:00

Szczegóły znajdziemy na stronie organizatora.


Również w piątek 14 czerwca Dom Przedsiębiorcy wraz ze Starostwem Powiatowym w Tczewie oraz Pracodawcami Pomorza zapraszają na spotkanie na styku edukacji, przemysłu i biznesu: 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Początek konsultacji o godzinie 13:00. Wszystkie szczegóły dostępne są pod tym linkiem.


Z kolei w sobotę 15 czerwca odbędzie się bezpłatne szkolenie pod hasłem “Oswajamy Facebooka czyli warsztat jakich wciąż mało”

loadingŁaduję odtwarzacz...

Początek szkolenia o godzinie 9:30. Wszystkie informacje dostępne są tutaj


Dom Przedsiębiorcy w Tczewie zaprasza również na spotkanie informacyjne poświęcone wsparciu dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych ze środków Funduszy Europejskich, które odbędzie się we wtorek 25 czerwca:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegóły znajdują się pod tym adresem.


Ponadto, Dom Przedsiębiorcy poszukuje firm zajmujących się eksportem bądź przedsiębiorców zainteresowanych tą tematyką chętnych do wzięcia udziału w cyklu jesiennych szkoleń:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wszystkie informacje dostępne na stronie dp.tczew.pl

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe