Opinie w Radiu Tczew 10.06.: Święto Wolności i Solidarności oraz zbliżająca się zmiana przewoźnika

  • 11.06.2019, 14:45
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 10.06.: Święto Wolności i Solidarności oraz zbliżająca…

Podziel się:

Oceń:

10 czerwca gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i Krystyna Paszkowska z „Dziennika Bałtyckiego”.

W piątek 7 czerwca w Sądzie Rejonowym w Malborku odbyła się kolejna rozprawa z udziałem prezydenta Tczewa oskarżonego o przekroczenie uprawnień i złamanie ustawy o ochronie danych osobowych. Posiedzenie trwało zaledwie kilka minut i wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie wygłoszono na nim mów końcowych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

4 czerwca w 1989 roku w Polsce odbyły się pierwsze, częściowo wolne wybory parlamentarne. Trzydziestą rocznicę jednego z najważniejszych wydarzeń w najnowszej historii naszego kraju świętowali także mieszkańcy Tczewa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W związku z wprowadzeniem do Tczewa nowego przewoźnika komunikacji miejskiej Gryfa zmianie ulegną dotąd obowiązujące karty miejskie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Pelplinie podpisano umowę na wykonanie planu remediacji zdegradowanego terenu po cukrowni w Pelplinie. Wartość zadania wynosi 60.270 zł. Jest to pierwszy etap jednego z największych w historii Gminy Pelplin projektów finansowanych ze środków zewnętrznych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik.

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe