Święto Ulicy 2019

  • 12.06.2019, 11:53 (aktualizacja 12.06.2019, 13:29)
  • Aleksandra Hotowy
Święto Ulicy 2019 fot. Aleksandra Hotowy

Podziel się:

Oceń:

Pod hasłem "... i żyli długo i bezpiecznie..." po raz kolejny w Tczewie odbędzie się Święto Ulicy.

W piątek, 14 czerwca na placu Hallera od godziny 13:00 do 18:00 odbędzie się impreza plenerowa Święto Ulicy. To coroczne wydarzenie, realizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tczewie oraz Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Tczewie ma na celu integrację mieszkańców obszaru rewitalizowanego oraz promocję działań społecznych. Ideą wydarzenia jest tworzenie i organizacja działań przez osoby, które na co dzień nie współpracują z instytucjami czy organizacjami pozarządowymi. Wydarzenie to oddolna inicjatywa mieszkańców Starego Miasta wspierana przez instytucje i organizacje oraz osoby prywatne. W trakcie pleneru mieszkańcy będą mogli skorzystać z licznych atrakcji.

O szczegółach wydarzenia na naszej antenie opowiadały Monika Kuczora i Julia Mielczarek z MOPS Tczew.

loadingŁaduję odtwarzacz...

fot. materiały prasowe

W związku z organizacją wydarzenia z ruchu wyłączone zostaną dwie ulice zlokalizowane przy placu. Przejazd będzie możliwy ulicą Kościelną oraz Okrzei oraz ulicami Podgórną i Garncarską. 

Aleksandra Hotowy

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe