Opinie w Radiu Tczew 17.06.: plan włączenia Rokitek do Tczewa oraz strzał na dworcu PKP

  • 18.06.2019, 14:51
  • Redakcja
Opinie w Radiu Tczew 17.06.: plan włączenia Rokitek do Tczewa oraz strzał…

Podziel się:

Oceń:

17 czerwca gośćmi Opinii w Radiu Tczew byli Jolanta Pobłocka z portalu Tcz.pl i Krzysztof Repiński z Telewizji Tetka.

Powraca temat planowanego poszerzenia granic Tczewa. W budżecie zabezpieczono 50 tysięcy złotych na przygotowanie procesu ewentualnego włączenia do miasta terenów sołectwa Rokitki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

13 czerwca na tczewskim dworcu kolejowym doszło do bójki. Interweniowała policja. Jeden z uczestników zajścia miał zaatakować funkcjonariuszy. Padł strzał, a mężczyzna trafił do szpitala.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prokuratura Rejonowa Śródmieście w Gdańsku umorzyła postępowanie w sprawie śmierci 59-letniego tczewianina, którego w lutym ubiegłego roku znaleziono martwego w jego mieszkaniu. Śledczy ustalili powód zgonu oraz wykazali, że dyżurni przyjmujący zgłoszenie należycie wypełnili swoje obowiązki.

loadingŁaduję odtwarzacz...

14 czerwca pracownicy inspekcji weterynaryjnej blokowali drogi w pięciu miejscach w całej Polsce. W przypadku Pomorza była to droga krajowa nr 22 w Waćmierku. Protestujący chcieli w ten sposób zwrócić uwagę na problem niskich płac.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rada Miejska w Tczewie zdecydowała o przekazaniu sześćdziesięciu tysięcy złotych na budowę pomnika w Lesie Szpęgawskim. Monument ma być gotowy na obchody osiemdziesiątej rocznicy zbrodni, które zaplanowano na 22 września.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Opinie w Radiu Tczew na antenie w poniedziałki o godz. 9 (powtórki w soboty o godz. 12). Audycję prowadzi Bartosz Listewnik (w okresie wakacyjnym audycja jest zawieszona).

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe