Budżet obywatelski również w gminie Pszczółki

  • 24.06.2019, 15:43 (aktualizacja 24.06.2019, 16:42)
  • Redakcja
Budżet obywatelski również w gminie Pszczółki materiały promocyjne UG Pszczółki

Podziel się:

Oceń:

Do 28 czerwca mieszkańcy Gminy Pszczółki mogą zgłaszać swoje projekty do Budżetu Obywatelskiego na rok 2020. Na realizację zwycięskiego projektu przeznaczono w budżecie 200 tys. złotych. Głosowanie rozpocznie się 1 września podczas Święta Miodu, a zwycięzcę poznamy do 30 września.

Mieszkańcy Gminy Pszczółki jeszcze do piątku, 28 czerwca mogą składać wnioski, które dotyczą szerokiego kręgu działań, zarówno inwestycyjnych, jak i nieinwestycyjnych, możliwych do realizacji w ramach jednego roku budżetowego do końca 2020 roku. Koszt wykonania zgłaszanych pomysłów nie może przekraczać 200 tys. złotych na jeden projekt.

Szczegóły programu przybliża wójt Gminy Pszczółki Maciej Urbanek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gotowy wniosek należy złożyć w siedzibie Urzędu Gminy w Pszczółkach przy ul. Pomorskiej 18 lub mailowo na adres [email protected]

materiały promocyjne Urzędu Gminy w Pszczółkach

Wszystkie szczegóły, w tym formularze wniosków i regulamin programu można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy

 

 

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe