UnderGramy po raz dziewiąty [ROZMOWA]

  • 10.07.2019, 14:27 (aktualizacja 10.07.2019, 20:53)
  • Paweł Ickiewicz
UnderGramy po raz dziewiąty [ROZMOWA] fot. Paweł Ickiewicz Jacek Langowski z CKiS w Tczewie

Podziel się:

Oceń:

12 i 13 lipca w Tczewie odbędzie się kolejna edycja festiwalu muzycznego UnderGramy. W piątkowym konkursie zaprezentuje się pięć zespołów. Zwycięzca wystąpi w sobotę w amfiteatrze wraz z zaproszonymi gwiazdami, grupami Hunter, Illusion i Acid Drinkers.

Nasze studio odwiedził Jacek Langowski z Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Rozmawialiśmy o szczegółach dwudniowego festiwalu muzycznego UnderGramy. Przedstawiliśmy pięć zespołów - Hellvoid, Mith, Need More Clouds, Neuroina, Roxana Tutaj & Good Omen - które zakwalifikowały się do  piątkowego finału przeglądu oraz przypomnieliśmy jakie gwiazdy odwiedzą w sobotę tczewski amfiteatr, czyli grupy Hunter, Illusion i Acid Drinkers. Wspomnieliśmy również o tym, co czeka mieszkańców w ramach cyklu Muzyczna Starówka. Zachęcamy do wysłuchania rozmowy:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wstęp na piątkowy konkurs w Centrum Kultury i Sztuki jest bezpłatny. Bilety na sobotni koncert w amfiteatrze są jeszcze dostępne.

Szczegóły konkursu, w tym informacje o zespołach znajdziemy na stronie CKiS, a bilety na sobotnie koncerty można znaleźć pod TYM linkiem.

 

 

Podczas wydarzeń organizowanych przez CKiS  tego lata wolontariusze z grupy YOUng Heroes będą zbierać datki na leczenie i rehabilitacje Mikołaja Misiewicza:

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe