Sławomir, Michał Milowicz i Olaf Lubaszenko w Tczewie - rozmawialiśmy z aktorami filmu "Futro z misia"

  • 10.07.2019, 16:28 (aktualizacja 12.07.2019, 19:31)
  • Izabela Deptulska, Aleksandra Kęprowska
Sławomir, Michał Milowicz i Olaf Lubaszenko w Tczewie - rozmawialiśmy z aktorami filmu "Futro z misia" fot. Izabela Deptulska

Podziel się:

Oceń:

8 lipca Tczew stał się planem filmowym produkcji zatytułowanej "Futro z misia" w reżyserii Michała Milowicza i Kacpra Anuszewskiego.

TCZEW PLANEM FILMOWYM

Filmowcy pojawili się między innymi w Miejskiej Bibliotece Publicznej i Urzędzie Miasta. Zdjęcia powstawały także na terenie dworca PKP i na węźle komunikacyjnym. 10 lipca podczas konferencji prasowej oraz na planie udało się nam porozmawiać z aktorami i twórcami. Mirosław Zbrojewicz opowiedział kogo zagra w najnowszym filmie Milowicza i jak wcześniej wyglądała ich współpraca.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapytaliśmy też, w jaką role wciela się Olaf Lubaszenko:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kogo zagra (znany z takiego przeboju jak "Miłość w Zakopanem") aktor, muzyk i showman Sławomir?  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zdjęcia do komedii był już realizowane w Zakopanem. Kolejne miejsca, które odwiedzi ekipa filmowa to Warszawa i Szczecin. W filmie będzie można zobaczyć takich aktorów i aktorki jak: Michał Milowicz, Edward Linde-Lubaszenko, Krzysztof Kwiatkowski, Olaf Lubaszenko, Izabella Miko, Piotr Gąsowski, Przemysław Sadowski, Elżbieta Romanowska i Bohdan Łazuka. Premiera filmu zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2020 roku. Miasto Tczew przekazało 123 tysiące złotych na realizację filmu. 

CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ?

Dowiedzieliśmy się również, że fabuła filmu w żaden sposób nie nawiązuje do słynnej komedii "Chłopaki nie płaczą". "Futro z Misia" jest zupełnie odrębną produkcją, której tytuł nawiązuje do ksywy jednej z bohaterek. Producenci zaznaczyli, że miś na planie jest subtelnym ukłonem w stronę Stanisława Barei i jego kultowego filmu pod tym samym tytułem. Ogólny zarys fabularny scen nagrywanych w Tczewie jest nam mniej więcej znany - grupa gangsterów przybywa do naszego miasta w poszukiwaniu pewnego człowieka. Na miejscu dochodzi do wielu groteskowych sytuacji, jako że przestępcy nie znają dokładnego adresu zamieszkania swojej ofiary.

Cała ekipa filmowa zgodnie stwierdza, że Tczew jest niezwykle urokliwym miastem, a jego mieszkańcy są bardzo pomocni i sympatyczni. Dlaczego na miejsce akcji wybrano akurat nasze miasto? 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Olaf Lubaszenko wspomina także pracę w Tczewie nad serialem "Pogranicze w ogniu".

loadingŁaduję odtwarzacz...

Prace nad filmem w Tczewie rozpoczęły się 8 lipca i mają potrwać około 2 tygodni. Na bieżąco można ją podglądać także na Instagramie.

 

Izabela Deptulska, Aleksandra Kęprowska

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe