Targi Mody w Centrum Stocznia Gdańska [ROZMOWA]

  • 12.07.2019, 10:07 (aktualizacja 15.07.2019, 13:20)
  • Aleksandra Kęprowska
Targi Mody w Centrum Stocznia Gdańska [ROZMOWA] fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Targi Motywy odbędą się w zabytkowym budynku Centrum Stocznia Gdańska. Ich najważniejszą ideą jest wspieranie niezależnych marek i produktów tworzonych z pasją, z najlepszych surowców i wyprodukowanych w Polsce, bazujących na autorskich projektach.

Marcin Kordylewski, jeden z organizatorów targów odwiedził nasze studio i opowiedział o szczegółach wydarzenia. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Targi odbywają się w zabytkowym budynku Centrum Stocznia Gdańska w postindustrialnym wnętrzu. Główną ich ideą jest wspieranie niezależnych marek i produktów tworzonych z pasją, z najlepszych surowców i wyprodukowanych w Polsce, bazujących na autorskich projektach. Targi Motywy to głównie targi mody, designu, ale również biżuterii, ceramiki, szkła, vintage, grafiki, ekokosmetyków itp. Na targach odbędą się również pokazy mody zarówno młodych jak i tych już dobrze znanych projektantów.

W czasie będzie można obejrzeć kolekcje odzieżowe Marioli Turbiarz, Romany Kryściak, Anny Anderman, Damiana Kretschmer, Marzeny Chełmińskiej, Joanny Aguiard, Karoliny Tokarskiej, biżuterie Agnieszki Nowickiej i Joanny Wejda oraz obuwie Elizy Flis. Pojawią się także blogerzy oraz gwiazdy, a między innymi Krystyna Mazurówna, która weźmie również udział w pokazie jako modelka. Mariola Turbiarz to znana organizatorka pokazów Fashion Week. W ubrania z jej kolekcji ubiera się wielu celebrytów i gwiazd jak na przykład Paweł Stasiak na Festiwalu w Opolu. W sobotę odbędzie się również wywiad i spotkanie autorskie z Krystyną Mazurówną.

Dla rodziców przychodzących z dziećmi pojawi się strefa, w której będą mogli zostawić dziecko pod opieką animatorów i pójść na zakupy. Przy obiekcie będzie zlokalizowana strefa ok. 15 foodtruck'ów.


Program wydarzenia:

13.07 SOBOTA

11:00 OFICJALNE OTWARCIE TARGÓW

11:00 - 19:00 DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWA I GASTRONOMICZNA (FOODTRUCKI)

16:00 WYWIAD Z KRYSTYNĄ MAZURÓWNĄ

16:30 POKAZ MODY POLSKICH PROJEKTANTÓW

17:15 WIECZÓR AUTORSKI KRYSTYNY MAZURÓWNY

18:00 WYWIADY Z GWIAZDAMI 19.00 ZAMKNIĘCIE PIERWSZEGO DNIA TARGÓW

 

14.07 NIEDZIELA

11:00 ROZPOCZĘCIE DRUGIEGO DNIA TARGÓW

11:00-17:00 SPOTKANIE Z KRYSTYNĄ MAZURÓWNĄ

11:00–17:00 PRELEKCJE Z TWÓRCAMI I SPECJALISTAMI

11:00-19:00 DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWA I GASTRONOMICZNA (FOODTRUCKI)

18:30 OFICJALNE ZAMKNIĘCIE TARGÓW 19.00 ZAKOŃCZENIE TARGÓW

Aleksandra Kęprowska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe