Na UAZach po marzenie Julki [ROZMOWA]

  • 15.07.2019, 10:48 (aktualizacja 13.09.2019, 23:19)
  • Aleksandra Kęprowska, Hanna Brzezińska
Na UAZach po marzenie Julki [ROZMOWA] fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Julka ma 12 lat, mieszka w Gdańsku z kochającą rodziną, uwielbia swoją klasę i bajki Disneya. Marzy też o wielkiej wyprawie do największego parku rozrywki w Europie. Dzięki Fundacji Mam Marzenie, ekipie "Na Uazach w świat" oraz Wam ten cel na pewno uda się osiągnąć. Co można zrobić dla dziewczynki?

MARZENIE JULKI

W połowie czerwca spotkaliśmy się z Julką i jej najbliższymi. Przez całą rozmowę dziewczynkę wspierały mama, starsza siostra, babcia oraz... pies. Poznaliśmy szczegóły jej największego marzenia - podróży do Disneylandu, w którym dziewczynka mogłaby poznać swoje ulubione księżniczki, zwłaszcza Annę i Elzę z bajki "Kraina Lodu". Porozmawialiśmy o tym, z jakimi problemami zdrowotnymi walczy i co jeszcze trzeba zrobić, by jej życie mogło być łatwiejsze. Nie zabrakło też tematów związanych ze szkołą i relacjami z przyjaciółmi. Zapraszamy do wysłuchania reportażu. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

WILD NORTH 2019

W pomoc dziewczynce zaangażowali się pasjonaci samochodów i podróży, którzy (tak, jak przy każdej wcześniejszej wyprawie) i tym razem wprowadzali pewien aspekt charytatywny - chcą spełnić marzenie Julki, podopiecznej fundacji Mam Marzenie. Ekipa niestrudzonych podróżników z grupy "Na UAZach w Świat" przygotowuje się do kolejnej wyprawy. Tym razem wybierają się na północ.

Tego roku obieramy inny kierunek i zmagać się będziemy z przełęczami górskimi w Norwegii w ramach trasy mającej na celu okrążenie Morza Bałtyckiego. Niemałym wyzwaniem dla nas będzie dotarcie na koło podbiegunowe, a dla naszych maszyn zapewnienie komfortowej temperatury w ich przewiewnych kabinach. Do tego Laponia, Obwód Murmański, Petersburg i wiele innych ciekawych miejsc przed powolnie wędrującymi dwoma UAZami po północy. 

www.nauazach.pl

Darczyńcą może zostać każdy - osoba prywatna, jak i firma. Wpłacić można dowolną kwotę.

W zamian za wsparcie udostępniamy powierzchnię reklamową na autach, a dla osób prywatnych dowolną naklejkę. To doskonała okazja dla małych jak i dużych przedsiębiorstw na mobilną reklamę. Lista Darczyńców dostępna będzie na naszym fanpage’u na facebooku oraz na stronie internetowej www.nauazach.pl/darczyncy ​Naklejki oraz materiały reklamowe zdobią nasze UAZy przez cały rok.


Wyprawa startuje w ten weekend, 20 lipca, dlatego już teraz zapraszamy na piąteczkową audycję poranną, w której porozmawiamy z podróżnikami o zdobywaniu zimnej Północy. 

Aleksandra Kęprowska, Hanna Brzezińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe