Opóźnia się przelew środków ze starych kart miejskich na nowe [AKTUALIZACJA]

  • 15.07.2019, 17:17 (aktualizacja 25.07.2019, 11:48)
  • Redakcja
Opóźnia się przelew środków ze starych kart miejskich na nowe [AKTUALIZACJA] fot. Aleksandra Kęprowska

Podziel się:

Oceń:

Zgodnie z komunikatem tczewskiego Zakładu Usług Komunalnych - Miejskiego Zarządu Dróg, użytkownicy kart miejskich muszą liczyć się z tym, że procedura przeładowania środków pozostałych na starych kartach na nowe nastąpi dopiero w połowie sierpnia.

AKTUALIZACJA

Zakład Usług Komunalnych poinformował w tym tygodniu, że już od pierwszego sierpnia, w punkcie karty miejskiej w Tczewie będzie możliwość przelania środków ze starych kart na nowe. Dokonać tego będzie mógł właściciel karty lub jego pełnoprawny opiekun.


Powodem takiej sytuacji ma być przedłużająca się procedura rozliczenia poprzedniego przewoźnika komunikacji miejskiej, czyli firmy Meteor. W związku z tym mieszkańcy mogą liczyć na przelew środków w połowie następnego miesiąca, czyli sierpnia

Ponadto warto pamiętać, że we wtorek 16 lipca, punkt karty miejskiej znajdujący się w budynku dworca PKP będzie nieczynny, a od środy, 17 lipca, punkt będzie miał nową, tymczasową siedzibę - w pomieszczeniach kontenerowych przy przystanku dla wsiadających.

Redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 17.07.2019, 21:15
Czy nas pasażerów powinna obchodzić 'przedłużająca się procedura rozliczenia poprzedniego przewoźnika komunikacji miejskiej, czyli firmy Meteor"?Pieniądze na starych kartach są nasze.Czy Miasto odda nam je z odsetkami?
Radek
Radek 18.07.2019, 08:21
Meteor je trzyma, to Meteor niech oddaje z odsetkami. Pasażerowie mogą do nich pisać, im więcej, tym szybciej zareagują. Nie trzeba czekać, aż miasto coś zrobi, bo urzędnicy działają pismami i powoli. A napisanie i i wysłanie np. maila to kilka minut. Jeśli to Twoje pieniądze Anno, walcz o nie, masz do tego prawo.

Pozostałe