Mecz w Rywałdzie, czyli aktywna niedziela lub początek kariery

  • 15.07.2019, 17:17 (aktualizacja 16.07.2019, 15:48)
  • Paweł Ickiewicz
Mecz w Rywałdzie, czyli aktywna niedziela lub początek kariery PI Tomasz Głogowski, Dawid Głogowski, Andrzej Grabowski

Podziel się:

Oceń:

Klub piłkarski Korona Rywałd zaprasza wszystkich chętnych, niezależnie od poziomu piłkarskich umiejętności czy miejsca zamieszkania, do udziału w meczu piłkarskim, połączonym z treningiem i grą testową. Jest to okazja do aktywnego spędzenia czasu, ale też forma rekrutacji do zespołu.

Nasze studio odwiedzili trener Andrzej Grabowski oraz jeden z bramkarzy Korony Rywałd Tomasz Głogowski wraz z synem Dawidem. Rozmawialiśmy o piłce nożnej na różnych szczeblach rozgrywkowych oraz historii klubu. Nasi goście zapraszali wszystkich chętnych do udziału w treningu i meczu testowym, który odbędzie się w niedzielę 21 lipca o godzinie 17:30 na boisku w Rywałdzie. O szczegółach mówi Andrzej Grabowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zachęcamy do wysłuchania całości rozmowy o Koronie Rywałd oraz o niedzielnym wydarzeniu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

fot. Stowarzyszenie Korona Rywałd

Mecz jest okazją, aby sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie i być może grać w Koronie.  Można też  aktywne spędzić niedzielne popołudnie z całą rodziną. Wszystkie szczegóły można znaleźć na facebookowym wydarzeniu TUTAJ.   

 

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe