Proces prezydenta zmierza ku końcowi

  • 16.07.2019, 11:37 (aktualizacja 16.07.2019, 21:15)
  • Redakcja
Proces prezydenta zmierza ku końcowi fot. archiwum TvTetka

Podziel się:

Oceń:

We wtorek, 16 lipca w Sądzie Rejonowym w Malborku odbyła się kolejna rozprawa dotycząca prezydenta Tczewa. Wyrok poznamy 30 lipca. 

Na sali sądowej zostały wygłoszone mowy końcowe, a przewód sądowy został zamknięty. Obrończyni prezydenta, Joanna Grodzicka wniosła o uniewinnienie swojego klienta, Z kolei prokurator Barbara Iwanowska żądała wobec oskarżonego 5 tysięcy złotych kary, oskarżyciel posiłkowy natomiast - 6 miesięcy pozbawienia wolności, w zawieszeniu na 2 lata oraz 5 tysięcy zł. zadośćuczynienia.


Przypomnijmy, że według prokuratury prezydent miasta, Mirosław Pobłocki w 2015 roku miał przekazać na cele procesowe nagranie z miejskiego monitoringu osobom do tego nieuprawnionym. Jest on oskarżony o przekroczenie uprawnień i złamanie ustawy o ochronie danych osobowych. Wyrok sądu poznamy 30 lipca

O sprawie pisaliśmy wielokrotnie, m. in. TUTAJ.

Redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zmęczony
Zmęczony 18.07.2019, 08:23
Jakkolwiek, ale niech to się już skończy.

Pozostałe