Kolarze wystartują w Pelplinie [ROZMOWA]

  • 30.07.2019, 13:33 (aktualizacja 30.07.2019, 15:35)
  • Redakcja
Kolarze wystartują w Pelplinie [ROZMOWA]

Podziel się:

Oceń:

4 sierpnia kilkuset kolarzy będzie rywalizować na trasie szosowego wyścigu Cyklo Pelplin. Zawody zaliczane są do Energa Cyklo Cup 2019.

Pierwsza niedziela sierpnia w Pelplinie przyniesie kolejną dawkę sportowych emocji, tym razem dla kolarzy szosowych i miłośników tej dyscypliny. Zawodnicy mają do wyboru dwie trasy: o dystansie 46 km oraz 92 km. Trasa wiedzie 46-kilometrową pętlą na zachód i południe od miasta i jest dość płaska, co daje uczestnikom możliwość osiągnięcia wysokich średnich prędkości. 

Więcej o wyścigu Cyklo Pelplin na naszej antenie mówił dyrektor Pelplińskiego Centrum Sportu, Jarosław Kowalczyk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Miasteczko zawodów będzie się znajdować tuz przy Bazylice Katedralnej w Pelplinie. 

Program wydarzenia:

8:00 - 11:00 zapisy w biurze zawodów, wydawanie numerów startowych

11:30 start dystansu 92 km

11:40 starty dystansu 46 km

14:00 dekoracja

14:45 zakończenie imprezy

fot. materiały prasowe

Organizatorami wyścigu są Trójmiejskie Stowarzyszenie Rowerowe oraz Pelplińskie Centrum Sportu

Więcej informacji o wydarzenia znajduje się na stronie cyklo.info.pl oraz na Facebooku. Internetowa rejestracja zawodników zakończy się 31 lipca o godzinie 23:58, później będzie można się zapisać na miejscu w biurze zawodów od godziny 8:00 do 11:00

Ze względu na tymczasowe utrudnienia w ruchu na terenie powiatu tczewskiego i starogardzkiego, organizatorzy zachęcają kierowców do zapoznania się z informacjami o przebiegu trasy niedzielnego wyścigu.  


Ponadto, organizatorzy przygotowali nagrodę dla najbardziej kreatywnego kibica podczas CYKLO Pelplin. Do trzech najciekawiej przebranych osób trafią atrakcyjne gadżety rowerowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na FB

Redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe