Niedziela na rowerze. Rodzinny Rajdzik Rowerowy również w sierpniu

  • 02.08.2019, 11:21 (aktualizacja 02.08.2019, 18:26)
  • Paweł Ickiewicz
Niedziela na rowerze. Rodzinny Rajdzik Rowerowy również w sierpniu Tczewska Inicjatywa Rowerowa/BoboTrampek

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę, 4 sierpnia wyruszy kolejny Rodzinny Rajdzik Rowerowy. Uczestnicy pojadą w rekreacyjnym tempie dostosowanym do najmłodszych uczestników. Trasę wyznaczono w malowniczych okolicach naszego miasta.

Nasze studio odwiedziła jedna z organizatorek, Joanna Sadowska z wypożyczalni sprzętu rowerowego Bobotrampek. Z naszym gościem rozmawialiśmy o propozycji aktywnego spędzenia weekendu przygotowanej wspólnie przez Wypożyczalnię i Tczewską Inicjatywę Rowerową:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy o tym, jak dotąd motywowano najmłodszych cyklistów do wypoczynku na rowerze. Joanna Sadowska mówiła też o możliwości bezpłatnego wypożyczenia sprzętu rowerowego po wcześniejszej rezerwacji. Przybliżyła również przygotowane do tej pory warianty tras dla opiekunów i dzieci.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegóły wydarzenia znajdziemy na facebooku.

Dzieci mogą wziąć udział w rajdzie jedynie pod opieką pełnoletniego opiekuna. Udział jest bezpłatny.

Paweł Ickiewicz

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe