MEVO zmienia zasady gry

  • 06.08.2019, 15:45 (aktualizacja 07.08.2019, 17:09)
  • Redakcja
MEVO zmienia zasady gry fot. Mevo - Rower Metropolitalny

Podziel się:

Oceń:

Powraca system rezerwacji, jednak wraz z nim pojawiają się zmiany w zasadach korzystania z rowerów wspomaganych elektrycznie.

Jak zapowiada operator Systemu Roweru Metropolitalnego MEVO od 14 sierpnia będzie można znowu korzystać z funkcji rezerwacji rowerów. Usługa ta wraca po wielu tygodniach oczekiwań. Operator wprowadził jednak zmiany. Osoby korzystające z rowerów nie będą miały możliwości tak, jak dotychczas dokonać rezerwacji na 15 minut. Zgodnie z nowymi zasadami w ciągu doby jedna osoba będzie miała możliwość zarezerwowania roweru 3 razy, ale tylko na 5 minut. O szczegółach mówi Aleksandra Myczkowska-Utrata z firmy Nextbike Polska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Czy takie rozwiązanie jest korzystne i interesujące dla użytkowników sprawdziliśmy wśród mieszkańców Tczewa. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Użytkownicy Mevo, mamy dla Was kilka informacji! 


14 sierpnia, na razie tylko testowo, powróci funkcja rezerwacji! Od tego momentu rowery będziecie mogli rezerwować trzy razy dziennie, a pojazdy będą czekać na Was przez 5 minut. 


W przyszłym tygodniu Metropolii zostanie dostarczonych 200 rowerów ? Niestety pełnej floty nie uda nam się dostarczyć w połowie sierpnia, za co bardzo przepraszamy. Plan produkcyjny zakłada dostawy w najbliższych tygodniach.


Dostawy są uzależnione od przeprowadzanych testów i kontroli jakości. Chcemy, by jednoślady spełniały najwyższe standardy tak, by mogły służyć wszystkim jak najlepiej przez kolejne lata. 

info. Mevo - Rower Metropolitalny

To jednak nie wszystkie informacje, jakie w ostatnim czasie otrzymaliśmy od operatora systemu. Zapowiadane na sierpień uzupełnienie całej floty rowerów nie nastąpi. Producent nie dostarczył do operatora wymaganej liczby sprzętu. Dostawy zaplanowane są na najbliższe tygodnie, jednak po każdej dostawie rowery muszą zostać jeszcze przetestowane przez operatora, a to wydłuży czas uzupełnienia floty. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do końca przyszłego tygodnia pula rowerów w naszym mieście zwiększy się o ok. 8 sztuk (obecnie jest to 56 sztuk). Zapytaliśmy przedstawicieli operatora czy mieszkańcy metropolii dbają o dostępne w tej chwili rowery?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Więcej na ten temat w środowych wiadomościach Radia Tczew.

Redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiotczew.pl. Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie, ul. Jagiellońska 55 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Macić
Macić 12.08.2019, 06:45
Jakie testy? Przecież to seria. Fabryka leci z tematem copy/past więc o co chodzi? Zawsze jak firma nie radzi sobie to ktoś o dwuczłonowym nazwisku dla powagi sytuacji wciska kit, że zależy nam na najwyższej jakości dla Klienta!

Pozostałe